Přihláška

Přihláška do dětského pěveckého sboru OSMIKVÍTEK:
CENY

1.800,- Kč / pololetí pro děti z přípravek
2.200,- Kč / pololetí pro děti z koncertního sboru

číslo účtu: 2601248967 / 2010 (Fio banka)

Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami kurzu.


 

PODMÍNKY:

  1. Zkoušky sboru probíhají 1x týdně (u koncertního sboru 2x týdně) v uvedené době trvání mimo školní prázdniny. Přesné termíny prázdnin jsou uvedeny na www.osmikvitek.cz.
  2. Při podání přihlášky je potřeba uhradit zápisné ve výši 500,- Kč do 5 dnů od podání přihlášky. Zápisné bude odečteno z celkové ceny kurzu při úhradě doplatku kurzu. Doplatek kurzovného je nutno uhradit nejpozději 14 dní před zahájením kurzu. V případě nedoplacení ceny kurzu do výše uvedeného data, zápisné propadá bez náhrady.
  3. Zápisné je vratné pouze v případě písemného zrušení přihlášky na emailovou adresu sboru 30 dní před zahájením zkoušek sboru.
  4. Platba může být uskutečněna v hotovosti v kanceláři Jazykové školy Irislingua nebo převodem na účet. Při převodu na účet je nutné uvést variabilní symbol a jméno dítěte v poznámce.
  5. V případě hrubého a opakovaného narušování průběhu zkoušek může být dítě bez náhrady ze sboru vyloučeno.
  6. Podáním přihlášky zákonný zástupce dítěte dává souhlas k pořizování audiovizuálních nahrávek během zkoušek a vystoupení a jejich využití k propagaci.
  7. Odesláním přihlášky dáváte rovněž souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, email, telefon, datum narození, adresa) za účelem podávání zpráv o akcích sboru. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém mailu. Osobní údaje budeme zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
  8. Zapsaným zpěvákům nevzniká nárok na vrácení kurzovného při překážkách vzniklých z jejich strany, které jim zabraňují v řádné docházce.


osmikvitek.cz: Pro nové zájemce Přihláška


AnketaKalendářKontakt | Pro rodiče | Fotogalerie

Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu není možné kopírovat jakýkoliv obsah stránek

V roce 2015 vytvořili Machina.cz