Naše úspěchy

Na jaře 2024 získaly Kopretinky zlaté pásmo na ZAHRADĚ PÍSNÍ a speciální cenu za provedení skladby Ježek. Pampelišky si vyzpívaly stříbrné pásmo. Srdečně gratulujeme!

V roce 2023 se nejstarší oddělení Osmikvítku zúčastnily jubilejního 50. ročníku festivalu SVÁTKY PÍSNÍ OLOMOUC. Koncertní sbor si zde vyzpíval stříbrné pásmo stejně jako komorní sbor Helianthus. Děkujeme oběma a srdečně blahopřejeme!

        

 

 

Také na jaře 2023 získaly Sněženky zlaté pásmo na ZAHRADĚ PÍSNÍ a speciální cenu za provedení skladby Sloni v porcelánu, zrovna tak Pampelišky na této soutěži získaly rovněž zlaté pásmo a cenu za provedení skladby Za pár mňouků. Kopretinky si odvezly pásmo stříbrné a speciální cenu za provedení skladby O koblížkovi. Srdečně gratulujeme!

Na jaře 2022 získaly Sněženky stříbrné pásmo na ZAHRADĚ PÍSNÍ  a také ocenění za klavírní doprovod. Pampelišky na této soutěži získaly rovněž stříbrné pásmo. Srdečně gratulujeme!

 

Koncertní sbor získal na soutěži Školních dětských pěveckých sborů v Praze ZLATÉ PÁSMO! A zvláštní cenu za interpretaci písničky Cold Snap. Velká gratulace!

Na jaře 2019 získaly Sněženky zlaté pásmo na ZAHRADĚ PÍSNÍ  a také ocenění za dramaturgii programu. Kopretinky na této soutěži získaly stříbrné pásmo. Srdečně gratulujeme!

Pampelišky si vyzpívaly na soutěži ve Skutči stříbrné pásmo. Velké gratulace!

 

Koncertní sbor získal na celostátní soutěži DPS PORTA MUSICAE v Novém Jičíně stříbrné pásmo. Soutěžilo zde 8 sborů z celé republiky a

Osmikvítek byl nejlepší ve stříbrném pásmu a v této kategorii třetím nejlepším sborem. Gratulujeme!

 

 

 

Obě naše přípravky získaly na na Celostátní soutěžní přehlídce dětských pěveckých sborů Zahrada písní 2018 zlatá pásma. Srdečně gratulujeme Sněženkám i Pampeliškám!

 

Koncertní sbor získal na Krajské přehlídce školních dětských pěveckých sborů v roce 2018 ZLATÉ PÁSMO a korepetitorka Jana Lepšová zvláštní cenu za klavírní doprovod.

Koncertní sbor získal na Krajské přehlídce školních dětských pěveckých sborů v roce 2016 ZLATÉ PÁSMO a v roce 2017 v silné konkurenci PÁSMO STŘÍBRNÉ.

 

Přípravka Osmikvítku (děti 4 – 7let) získaly na soutěžním festivalu Zahrada písní 2016 zlaté pásmo ve své kategorii mezi 12 sbory, rovněž i v roce 2017 již pod názvem SNĚŽENKY! MOC BLAHOPŘEJEME! BYLI JSTE VÝBORNÍ!

 

Na soutěži Zahrada písní 2017 získala naše korepetitorka Jana Lepšová zvláštní ocenění za klavírní doprovod.

Kristýnka Lišková, 8letá zpěvačka výběrového sboru Osmikvítku si vyzpívala v celopražském kole soutěže Karlovarský skřivánek v sólovém zpěvu druhé místo a postoupila tak do celostátního kola. O tomto úspěchu jste se mohli dočíst v dubnové Osmičce. Srdečně gratulujeme!

Koncertní sbor Osmikvítku získal na festivalu Zvoneček 2015 ZLATÉ PÁSMO. Festivalu se zúčastnilo 30 sborů, z toho 16 v soutěžní kategorii.

SKVĚLÁ PRÁCE!

Přípravka Dětského pěveckého sboru Osmikvítek vyzpívala v sobotu 11.4.2015 na soutěži Zahrada písní stříbrné pásmo v 1. kategorii sborů dětí do 8 let. Celkově v této kategorii soutěžilo 13 sborů.

SRDEČNĚ GRATULUJEME!

Koncertní sbor Osmikvítku získal v sobotu 12.4.2014 na soutěži Zahrada písní stříbrné pásmo v 1.kategorii sborů dětí do 8 let. V této kategorii soutěžilo celkem 6 sborů.

Srdečně gratulujeme!!!

¨